Fleetový program šetří čas i peníze

Fleet management umožňuje klientům věnovat se plně vlastní specializaci, a přitom mít jistotu, že jejich vozový park je spravován odborně a efektivně. Optimální výběr a obměna vozového parku umožňuje snížení nákladů v řádu desítek procent. Zkušenosti odborníků také opakovaně potvrzují vysokou zůstatkovou hodnotu vozů ŠKODA, která tvoří zásadní položku kalkulace celkových nákladů. Služební vozy jsou rovněž významným nositelem statutu firmy a v konečném důsledku mohou mít vliv i na kvalitu práce svých uživatelů. Na dobrém výběru záleží…

Fleetový program je primárně určen pro velkoodběratele. Ovšem i zákazníci ze soukromého sektoru mohou využít výhod velkoodběratelského konceptu, pokud zakoupí v jednom roce tři a více vozů značky ŠKODA, která si v tomto segmentu dlouhodobě udržuje dominantní postavení.

ŠKODA Handy je komplexní program řešení dopravní mobility, který ŠKODA AUTO nabízí spoluobčanům se zdravotním postižením.

Naši specialisté ŠKODA Handy Vám poradí s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Vysvětlí možnosti financování, zvýhodněné ŠKODA Pojištění a provedení nezbytných úprav. Jsme také připraveni na předváděcí jízdu u Vás doma a při ukázkové jízdě vše řádně vysvětlit.

 

Pro případné dotazy kontaktujte:

Libor Kudrna | Fleet manager
mob: +420 724 238 329
kudrna@auto-brejla.cz | www.auto-brejla.cz