Diagnostika ŠKODA pro absolutní přesnost

Základem každé servisní kontroly vozu i jeho případné opravy je přesné stanovení aktuální kondice vozidla a správné určení závady, případně i její příčiny.

K tomu v moderních autorizovaných autoservisech slouží takzvaná diagnostika. Auto Brejla samozřejmě není výjimkou. Principem diagnostiky je připojení palubního počítače daného vozu ke speciálnímu přístroji, který provede elektronickou kontrolu všech zařízení. Autoservis firmy Auto Brejla disponuje hned několika diagnostickými přístroji.

VAS 5052A + VAS 5052

Toto zařízení aktivně vyhledává závady ve vozidlech vybavených datovou sběrnicí CAN-BUS. Přístroj obsahuje kompletní diagnostiku, vlastně celou dílenskou příručku. Díky tomu tak počítač obsluze přímo zobrazí, o jakou závadu se jedná, a také ukáže, co, kde a jak je třeba opravit či vyměnit. Mechanik pak může ihned začít pracovat na odstranění poruchy, aniž by ji musel složitým procesem pokusu a omylu zdlouhavě hledat. Optickým i funkčním centrem VAS 5052A je barevná dotyková TFT obrazovka
z tekutých krystalů a všechny funkce přístroje tak lze ovládat snadno
a rychle pouhým dotykem. Naváděcí programy a program, který zajišťuje
provoz přístroje, jsou výrobcem uloženy na pevný disk.

WOW! – diagnostický multitalent

Je rychlá, efektivní a spolehlivá diagnostika pro mobilní asistenční služby, malé dílny i velké autoservisy. Co může nabídnout?

  • Profesionální a osvědčené řešení
  • Vyzkoušený a stále se zdokonalující systém
  • Díky vlastnímu vývojovému centru v Německu je diagnostický software WOW! neustále inovován a zdokonalován pomocí online updatů

SuperVAG

To je originální diagnostika českého výrobce určená pro vozy AUDI, VW, ŠKODA, SEAT, CITROEN a PEUGEOT

Přenosná autodiagnostika DIAG4t

je diagnostický tester elektronických jednotek motorových vozidel koncernu Volkswagen. Tato autodiagnostika vyniká kapesními rozměry, intuitivní ovladatelností, příznivou cenou a byla vyvinuta kompletně v České republice.