Pickup servis pro vaše větší pohodlí

Vážíme si svých klientů, kteří mají u naší společnosti zřízenu tzv. platbu na fakturu (čili převodem na účet). Tuto jejich vstřícnost a loajalitu zohledňujeme i rozšířením naší standardní nabídky o další možnosti. Chceme těmto zákazníkům zajistit maximální komfort a zvýšit tak jejich spokojenost s našimi službami. Věříme, že i díky tomu docení význam svého rozhodnutí zvolit si jako partnera právě firmu Auto Brejla.

Pick-up servis je jednou z exkluzivních služeb určených těmto klientům. Nabízíme jim odvoz jejich vozu do servisu s možností zapůjčení vozu náhradního. V praxi to funguje tak, že v případě poruchy nebo nutnosti provést na vašem voze nějakou údržbu, si pro něj až k vám přijede pracovník společnosti Auto Brejla. Vůz si odveze a po skončení opravy nebo příslušného úkonu jej přistaví na vámi určenou adresu. Riziko za škodu na přepravovaném vozidle přebírá naše společnost. Po dobu opravy máte navíc možnost zapůjčit si náhradní vůz. Neztrácíte tak čas cestou do servisu a i nadále se můžete věnovat svým povinnostem i radostem. Díky možnosti zapůjčení náhradního vozu navíc stále zůstáváte mobilní a tato událost nijak nezasahuje do vašeho běžného života.

Cena přepravy vašeho vozu do servisu je počítána pouze za kilometry ujeté na jedné trase, a to dle plánovače tras umístěného na webových stránkách Seznam.cz. Sami si tak můžete spočítat danou částku podle vzdálenosti naší firmy od místa určení. Cena Pick-up servisu je následně připočtena k částce za opravu vozu.

Pro názornost uvedeme malý příklad

„Pracovník firmy Auto Brejla jede k zákazníkovi na místo určení, které je vzdáleno 20 km
od naší společnosti. Aby mohl vůz odvézt do servisu a po provedeném úkonu zpět přistavit zákazníkovi, musí ujet celkem 80 km. Zákazníkovi však bude fakturována pouze první cesta
a to je 20 km za cenu 160 Kč s DPH.“