První seznámení s vozem ŠKODA SCALA!

Je to tady! 🤩 Už ve středu 24. dubna se můžete úplně poprvé projet ve zbrusu novém voze ŠKODA SCALA. Od 10.00 do 19.00 bude u nás ve Vestci připraveno lehké občerstvení a nové vozy ŠKODA SCALA, které tu budou čekat jen na Vás. Navíc s námi můžete soutěžit o vůz ŠKODA SCALA na víkend zdarma. Tak se zastavte, těšíme se na vás!

Dejte nám vědět, že se přijedete svézt. Potvrďte účast na facebooku.

ŠKODA HANDY

Autosalon AUTO BREJLA je prodejcem programu ŠKODA HANDY. Pomáháme osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Náš specialista ŠKODA HANDY Vám pomůže s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Poradí s financováním, pojištěním a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav vozu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Kontaktujte našeho specialistu ŠKODA Handy: Ivo Železný, +420 735 794 043, zelezny@auto-brejla.cz


ŠKODA PLUS

Hledáte kvalitní škodovku za velmi dobrou cenu? Ojetý kvalitní vůz od AUTO BREJLA s malým nájezdem km, prověřený a s garancí 5 let nebo 100.000 km mění mínusy ojetých vozů na plusy. Zastavte se v autosalonu ve Vestci u Prahy nebo nás kontaktujte na tel. 244 912 000. Určitě si vyberete vůz dle vašich představ.