SUV BEZ DLOUHÉHO ČEKÁNÍ

Namixovali jsme pro vás speciální nabídku.

Bonus 20 000 Kč vč. DPH na dieselové motorizace ve všech nabízených výbavových stupních.
Při financování se ŠKODA Financial Services získáte akční 0% úrok od 50% akontace na 12-36 měsíců (platí pro dieselové motorizace).
ŠKODA BEZ STAROSTÍ – Vůz ŠKODA Kodiaq Style 2.0 TDI, 110 kW od 13864 Kč

Nová ŠKODA SCALA

BÝT NEJLEPŠÍ UŽ NÁM NESTAČÍ – NYNÍ JE TŘEBA BÝT VÝJIMEČNÝ!

Má v rukávu připraveno hodně es – pozoruhodný design, kvalitní interiér, moderní systém Infotainment s mnoha možnostmi připojení a další prvky pro pohodlí a bezpečnost, které odpovídají nejvyšším standardům v této třídě. Vedle toho disponuje model SCALA všemi silnými stránkami vozů ŠKODA – nečekaně prostorným interiérem, příkladnou praktičností podpořenou chytrými řešeními Simply Clever a neodolatelnou přidanou hodnotou.

Podívejte se na ceník nového vozu Škoda SCALA. Od dnešního dne přijímáme objednávky. Tak buďte mezi prvními. Těšíme se na Vás.
.
.

Od 26.listopadu zase bruslíme!

V kalendáři naleznete aktuální časy, kdy si můžete přijít zabruslit. Pokud budete mít zájem o pronájem ledu na narozeninové oslavy, akce nebo hokeje, podívejte se na obsazenost kluziště.  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu    +420 246 083 061

Rozpis ledu

Ceník:

Dítě: 20 Kč
Dospělý: 60 Kč

V dopoledních hodinách pondělí – pátek

Školy pronájem  1000,- Kč bez DPH
Jednorázový pronájem 1600 Kč bez DPH
Pronájem po 16:00 hodině –  pondělí až pátek a o víkendu

Jednorázový pronájem    2100,- Kč bez DPH 

Dlouhodobý pronájem     1900,- Kč bez DPH 

 

 

 

 

ŠKODA PLUS

Hledáte kvalitní škodovku za velmi dobrou cenu? Ojetý kvalitní vůz od AUTO BREJLA s malým nájezdem km, prověřený a s garancí 5 let nebo 100.000 km mění mínusy ojetých vozů na plusy. Zastavte se v autosalonu ve Vestci u Prahy nebo nás kontaktujte na tel. 244 912 000. Určitě si vyberete vůz dle vašich představ.