Nenechte si ujít předváděcí jízdy s novým vozem ŠKODA SCALA!

Premiérové představení vozu ŠKODA SCALA je za námi, pokud jste to nestihli, nevadí. 1. května se totiž s vozem ŠKODA SCALA můžete přijet seznámit do Vlašimi, kde si mimo příjemnou prvomájou projížďku užijete také tradiční Májové oslavy. A od 9. do 12. května se můžete přijet svézt do golf resortu ve Zbraslavi a podpořit české golfisty na probíhající Prague Golf Challenge.

FB událost – ŠKODA SCALA poprvé ve Vlašimi!

FB událost – Prague Golf Challenge 2019

Těšíme se na Vás!

Tým AUTO BREJLA

 

ŠKODA HANDY

Autosalon AUTO BREJLA je prodejcem programu ŠKODA HANDY. Pomáháme osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Náš specialista ŠKODA HANDY Vám pomůže s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Poradí s financováním, pojištěním a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav vozu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Kontaktujte našeho specialistu ŠKODA Handy: Ivo Železný, +420 735 794 043, zelezny@auto-brejla.cz


ŠKODA PLUS

Hledáte kvalitní škodovku za velmi dobrou cenu? Ojetý kvalitní vůz od AUTO BREJLA s malým nájezdem km, prověřený a s garancí 5 let nebo 100.000 km mění mínusy ojetých vozů na plusy. Zastavte se v autosalonu ve Vestci u Prahy nebo nás kontaktujte na tel. 244 912 000. Určitě si vyberete vůz dle vašich představ.