Od 26.listopadu zase bruslíme!

V kalendáři naleznete aktuální časy, kdy si můžete přijít zabruslit. Pokud budete mít zájem o pronájem ledu na narozeninové oslavy, akce nebo hokeje, podívejte se na obsazenost kluziště.  V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu    +420 246 083 061

Rozpis ledu

Ceník:

Dítě: 20 Kč
Dospělý: 60 Kč

V dopoledních hodinách pondělí – pátek

Školy pronájem  1000,- Kč bez DPH
Jednorázový pronájem 1600 Kč bez DPH
Pronájem po 16:00 hodině –  pondělí až pátek a o víkendu

Jednorázový pronájem    2100,- Kč bez DPH 

Dlouhodobý pronájem     1900,- Kč bez DPH 

 

 

 

 

ŠKODA HANDY

Autosalon AUTO BREJLA je prodejcem programu ŠKODA HANDY. Pomáháme osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Náš specialista ŠKODA HANDY Vám pomůže s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Poradí s financováním, pojištěním a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav vozu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Kontaktujte našeho specialistu ŠKODA Handy: Ivo Železný, +420 735 794 043, zelezny@auto-brejla.cz


ŠKODA PLUS

Hledáte kvalitní škodovku za velmi dobrou cenu? Ojetý kvalitní vůz od AUTO BREJLA s malým nájezdem km, prověřený a s garancí 5 let nebo 100.000 km mění mínusy ojetých vozů na plusy. Zastavte se v autosalonu ve Vestci u Prahy nebo nás kontaktujte na tel. 244 912 000. Určitě si vyberete vůz dle vašich představ.